Prawo rodzinne

Prawo rodzinne Adwokat

Kancelaria adwokat Anety Pazio-Krawczak świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego. Zapewniamy profesjonalną pomoc i merytoryczne wsparcie. Reprezentujemy klientów na każdym etapie postępowania w sprawach: rozwodowych, związanych z władzą rodzicielską, o alimenty, o podział majątku i wielu innych. Dodatkowo oferujemy też bieżącą pomoc prawną, np. w trakcie składania zażaleń lub innych czynności urzędowych i sądowych.

Adwokat od prawa rodzinnego

Pomagamy w trakcie postępowania rozwodowego związanego z orzekaniem o winie i separacji. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie sprawy, udzielając bieżącego doradztwa, pomagając w tworzeniu pism i reprezentując klientów w sądzie.

 

Adwokat rozwodowy

Naszą ofertę związaną z prawem rodzinnym kierujemy w szczególności do osób, które poszukują dobrego adwokata nie tylko z terenu powiatu wołomińskiego (adwokat rozwodowy Wołomin, Kobyłka, Marki, Radzymin, Tłuszcz, Ząbki, Zielonka), ale również Warszawy (adwokat rozwodowy Warszawa).

Oferujemy kompleksowe wsparcie prawne
w zakresie prawa rodzinnego

Alimenty

Alimenty, czyli obowiązek dostarczania środków utrzymania. Możemy zapewnić wsparcie przy właściwym określeniu żądania, zebraniu materiałów dowodowych, przygotowaniu pozwu o alimenty i reprezentację w sądzie.

Ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa

Pomagamy wytoczyć powództwo o zaprzeczenie ojcostwa, zarówno mężowi matki dziecka, jak i samej matce

Władza rodzicielska

Prowadzimy sprawy o przyznanie, ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej, powierzenie wykonania władzy rodzicielskiej jednemu z rodziców czy zakaz kontaktu z dzieckiem.

Ustalenie kontaktów z dzieckiem

Prowadzimy sprawy rodzinne dotyczące ustalenia kontaktów z małoletnim dzieckiem, pomagamy w zgromadzeniu materiałów dowodowych.

Rozwód

Sprawy rozwodowe wymagają właściwego podejścia. Rozwód przeważnie wiąże się z ogromnymi emocjami, pod wpływem których można podjąć nieprzemyślane decyzje. W momencie, kiedy rozstanie małżonków jest koniecznością, a ciężko jest im dojść do porozumienia w kwestiach m.in. opieki nad dziećmi, podziału majątku czy ustaleniu alimentów, nie muszą oni być zdani wyłącznie na siebie. W takim momencie warto skorzystać z pomocy i wsparcia eksperta, jakim jest adwokat rozwodowy. Nasza kancelaria zatrudnia wyłącznie specjalistów, dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że zatrudniony przez Was adwokat nie będzie oceniał sprawy, zawsze będzie stał po stronie klienta i jego celem będzie znalezienie rozwiązania, które będzie dla niego najkorzystniejsze. Jednocześnie adwokat będzie starał się zminimalizować koszty związane ze sprawą rozwodową. Często zdarza się tak, że dzięki obecności profesjonalisty orzeczenie rozwodu ma miejsce już na pierwszej rozprawie.

Podział majątku małżeńskiego

Reprezentujemy klientów w postępowaniach o podział majątku po rozwodzie oraz w sprawach o ustanowienie rozdzielności majątkowej przez sąd.

Adwokat Sprawy Karne

W zakresie wymienionych wyżej spraw oferujemy Państwu:

  • udzielanie porad prawnych
  • reprezentację w sprawach sądowych we wszystkich instancjach
  • reprezentację w postępowaniu zabezpieczającym i egzekucyjnym
  • sporządzanie pism procesowych (pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń etc.)
  • sporządzanie umów i porozumień
  • sporządzanie pisemnych opinii prawnych
  • prowadzenie negocjacji i mediacji