Dochodzenie odszkodowań

Odszkodowania powypadkowe Wołomin

Skutecznie pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne odszkodowanie.

Dochodzenie odszkodowań nie należy do czynności łatwych i przyjemnych. Często osobie poszkodowanej, która na dodatek walczy ze skutkami wypadku, przychodzi toczyć nie równą walkę ze sprawcą, zakładem ubezpieczeń czy też machiną urzędniczą dysponującą wieloma prawnikami. Wówczas przychodzimy z pomocą i podejmujemy się prowadzenia wszelkiego rodzaju sporów odszkodowawczych.

Dochodzenie odszkodowań

Pomagamy w walce o odszkodowanie

Osoba po wypadku może być wyłączona z życia zawodowego nawet na wiele lat. W działalności naszej kancelarii odszkodowawczej niestety częstymi przypadkami są sytuacje, gdzie odmówiono danej osobie prawa do odszkodowania. Bardzo często zdarza się również, że przyznane odszkodowanie jest niewspółmierne to wyrządzonej szkody i po prostu odszkodowanie jest zaniżone.

Jeśli to, co napisaliśmy powyżej znasz z własnego doświadczenia, usługi naszej kancelarii są właśnie dla Ciebie. Pomagamy dochodzić należnych odszkodowań między innymi, gdy chodzi o:

  • Dochodzenie odszkodowań przez ofiary wypadków
  • Dochodzenie odszkodowań, gdzie ofiarą jest bliska osoba
  • Dochodzenie odszkodowań za szkody rzeczowe

Skuteczne dochodzenie odszkodowania

Podstawą skutecznej walki o należne i właściwe odszkodowanie jest zawsze prawidłowa analiza stanu faktycznego. Niezależnie od tego, czy chodzi o wypadek drogowy, uszkodzenie ciała, wypadek w pracy i tak dalej, udzielamy porad prawnych i reprezentujemy osoby przy dochodzeniu odszkodowań lub zadośćuczynienia. Co ważne, współpracujemy z lekarzami orzecznikami, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc uzyskać właściwą i profesjonalną ocenę skutków wypadków lub błędów medycznych.

Lista przypadków, gdzie może zajść konieczność dochodzenia odszkodowania jest naprawdę długa. Do najczęstszych przypadków, z którymi mierzymy się w naszej kancelarii w Wołominie należą:

  • odszkodowania powypadkowe (np. za wypadek w miejscu publicznym, wypadek w pracy lub w drodze do pracy, wypadek w rolnictwie)
  • odszkodowania komunikacyjne (np. za wypadek samochodowy, potrącenie)
  • odszkodowanie z OC
  • odszkodowanie za opóźniony lot
  • odszkodowania za błędy medyczne, za zakażenie
  • odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
  • Odszkodowanie za wypadek, któremu uległa osoba bliska oraz za śmierć osoby bliskiej (śmierć ojca, śmierć matki, dziecka)
 

Pomoc naszej kancelarii jest przeznaczona dla osób poszkodowanych jak i dla ich bliskich. Świadczymy kompleksowe wsparcia i pomagamy uzyskać zadośćuczynienie / odszkodowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby kwoty wypłacane naszym klientom były w maksymalnej możliwej wysokości. W imieniu naszych Klientów działamy w celu uzyskaniu odszkodowania z ZUS (Zakładu Ubezpieczeń Społecznych), od towarzystwa ubezpieczeniowych, od pracodawcy itd.